1. >Alates 1853
  2. >HEA ON MUUTUDA PAREMAKS

Kohustume jätkusuutliku toidu nimel!

Seistes silmitsi ülisuure ülemaailmse väljakutsega toita ligi 9 miljardit inimest ja võttes arvesse kliimamuutustest tingitud ökoloogilisi väljakutseid, otsustas Bonduelle, et tarbijate taldrikul peaks olema rohkem taime-, aga mitte lihatoitu. Sellise otsuse ajendiks oli Bonduelle'i veendumus, et taimetoit ja mahepõllundussektori täiustamine on peamised eeldused jätkusuutliku tipptasemel põllumajanduse loomiseks, millest oleks kasu nii tänastel kui ka tulevastel põlvkondadel.

Me piirame pestitsiidide kasutamist

Pikaajaline koostöö enam kui 2000 põllumajandustootjaga üle kogu Euroopa võimaldab meil aidata neil põllumeestel alternatiivsetele agroökoloogilistele meetoditele üle minna, näiteks rohides umbrohtu mehaaniliselt või kasutades putukapüüniseid. Meie eesmärk on tagada, et aastaks 2025 kasutatakse kõigil meie haritavatel põldudel vähemalt kahte alternatiivset mullaharimistehnoloogiat. 

Täpsem teave

Koristame saagi kõige sobivamal ajal

Põllukultuure kasvatatakse looduslikul kasvuperioodil ja konkreetsetele põllukultuuridele kõige sobivamates piirkondades. Koristatakse vaid küpset saaki, sest nii saab tagada parima maitse, värvuse ja tekstuuri, säilitada võimalikult rohkem vitamiine ja mineraale. Püütakse tagada, et köögiviljad jõuaksid tehastesse 5 tunni jooksul, säilitades nii suurima vitamiini- ja mineraalisisalduse.

Täpsem teave

 

Üks meie prioriteetidest on jätkusuutlik pakend

Tootepakendid moodustavad tavaliselt suurema osa prügikastide sisust... Kuigi enamik inimesi sorteerib juba jäätmeid, tunneme me, et meie kohuseks on muuta oma toodete pakendid paremaks ja sel moel tõhusamalt loodust säästa. Me täiustame pidevalt oma pakendite koostist, kaalu, vähendame ökojalajälge ja püüame osaleda ringmajanduses (taastuvas majanduses).

Täpsem teave

 

Kaitseme bioloogilist mitmekesisust ja pinnast

Meie põllumajanduspartnerid on kohustunud harima oma põlde võimalikult loomulikult, kaitsma pinnast ja selle bioloogilist mitmekesisust. Tunneme iga oma põllumeest isiklikult ja külastame korrapäraselt nende talusid: kultuuride kasvuperioodil vähemalt korra nädalas ja saagi koristamisel – iga päev. 

Täpsem teave

 

Liitu